Membership Agreement

Gizlilik Sözleşmesi

İyisiyerlisi.com gizlilik sözleşmesi

 

iyisiyerlisi.com, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (Firma Adı, faaliyet alanı, sektörü, yetkili kişi adı, iletişim numarası, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İyisiyerlisi.com sunucularında toplanan bu bilgiler, iyisiyerlisi.com’dan haber iletimi, e-bülten iletimi, üyelere özel kampanya ve tanıtım duyuruları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece iyisiyerlisi.com bünyesinde kullanılmaktadır. İyisiyerlisi.com, üyelik formlarından topladığı özel bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

iyisiyerlisi.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği firma bilgilerinin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, iyisiyerlisi.com üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla iyisiyerlisi.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

İyisiyerlisi.com firma tanıtımı ve markalaşmayı destekleyici bir platformdur. Üyelerin sisteme girdiği ve sadece yayınlanmasını istediği bilgiler, üyenin tanıtımı amacıyla diğer üyelere ve portal ziyaretçilerine açıklanmakta ve gösterilmektedir. Bilgi girişi sadece üyeler tarafından, kendi sorumluluklarında ve denetimlerinde yapılabilmekte ve bu bilgileri sadece üyeler değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgi girişine ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

İyisiyerlisi.com dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “ bilgilendirme duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde iyisiyerlisi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin iyisiyerlisi.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

İyisiyerlisi.com’a üyelik sözleşmesinde ayrıca belirtilen tanım bilgilerinden, portalda yer alan iletişim bilgilerinden ve aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

 

Mail ile : bilgi@iyisiyerlisi.com

 

Telefon ile : +90 216 465 1727

 

Adres ile : Göztepe Mah. Kartopu Cad. No: 12 Göksu Evleri Sitesi Anadoluhisarı - Beykoz / İstanbul