byKleber

byKleber

Firma Bilgileri

Sektör: 

  • İnşaat Malzemeleri

Faaliyet Alanı: 

İnşaat Malzemeleri

Hakkımızda: 

GÜLHAN Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2014 yılında kurulmuş çok genç, genç olduğu kadar da dinamik bir firmadır. Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Çerkezköy’deki tesisimizin kurulumu 2014 yılı sonunda başlamış, Nisan 2015’te de üretime geçilmiştir. Kurucusu Ferruh GÜLHAN, sektörde profesyonel yönetici olarak 20 yıllık bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

Öncelikli olarak yapı kimyasalları sektörünün lokomotif ürünlerini portföyüne alan Bykleber kısa süre içinde diğer ürün ve hizmet gruplarını da potföyüne katarak müşterileri için güvenilir, dostça çözümler sunmayı sürdürecektir. Engin deneyim ve bilgi birikimleri ile pazarın beklentilerini iyi bilen Bykleber yöneticileri her türlü donanıma sahip Arge laboratuvarları, en yeni üretim ekipmanlarıyla tasarlanmış üretim süreçleri ve sonrası hizmetleriyle yüksek kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ile interaktif yaklaşım içinde inovatif ürünler ve hizmetler geliştirerek sürekli yeniliklerle büyüyen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri hızlı ve çevreye saygılı biçimde sunmak.

DEĞERLERİMİZ

Açıklık 
Yenilikçilik 
Sürekli gelişim 
Kalite 
Dürüstlük 
Kararlılık 
Saygı

İletişim
Gülhan Kimyevi Maddeler San. Tic. A.Ş.

Tic. Sicil Numarası: 

12345678

E-Posta: 

info@bykleber.com.tr

Telefon: 

+90 282 746 10 20 (pbx)

Faks: 

+90 282 746 10 22

Adres Bilgileri: 

Veliköy O.S.B. Sanayi Bölgesi Osman Uzun Cad. No:26/A Çerkezköy - Tekirdağ
Çerkezköy İstanbul